מרשם ורשיון

על פי חוק, קבלת רשיון לשימוש בקנאביס למטרות רפואיות ייעשה באמצעות רופא מומחה בתחומו בעל הסמכה מטעם היחידה לקנאביס רפואי להנפיק רשיונות, או על ידי היחידה לקנאביס רפואי.

תוקף המרשם נמצא במרכז העליון של טופס המסירה שהתקבל ממנפיק הרשיון

לא. טופס מסירה שפג תוקפו לא ניתן לניצול.

ניתן להקדים טופס מסירה של קנאביס רפואי 5 ימים טרם תחילת המרשם, ובלבד שזה לא המרשם הראשון בסדרת מרשמים קיימת או לאחר חידוש\העלאה

חובה להצטייד בתעודת זהות המטופל (ומשנע במידת הקיים), רשיוןן לשימוש בסם מסוכן וטופס המסירה (מרשם)
ניתן להזמין משלוח עד הבית, או לחילופין להעזר במשנע שהוגדר במרשם לאיסוף מוצרי הקנאביס עבורך
יש ליצור קשר בהקדם עם הגורם שהנפיק עבורכם את המרשם במטרה לחדש את המרשם

צריכת קאנביס

תפרחות קנאביס הם “פרחי הקנאביס” המיועדים לצריכה על ידי אידוי או עישון. שמן קנאביס הנו מיצוי של המרכיבים הפעילים בתפרחות הנועד לצריכה תת לשונית. ככלל אצבע, צריכת תפרחת באידוי או עישון תגרום להשפעה מהירה חזקה וקצרה יותר בעוד שהשימוש בשמן, מספק השפעה מתונה יותר המתחילה לאחר כשעה-שעתיים ממועד הנטילה ולמשך של עד כ 6 שעות.
עישון, שמן לשימוש תת לשוני, ואידוי.
ניתן לצרוך תפרחות קנאביס באידוי על ידי מכשיר אידוי או על ידי טיפות שמן קנאביס בשימוש מתחת ללשון.
תפרחות קנאביס מומלץ לאחסן בכלי אטום לאור ולחות, ולשמור בטמפרטורה של 15-25 מעלות. שמן קנאביס יש לאחסן במקום מוגן לאור ובטמפרטורות 15 – 25 מעלות.
מבין המרכיבים העקריים בקנאביס שאחראי על הפעילות הפסיכואקטיבית בקנאביס. בין היתר THC נמצא כמסייע למצבי כאב, בחילות , שיפור התאבון וקשיחות שרירים.
מבין המרכיבים העקריים בקנאביס שמסייעים למצבי דלקת, מצב רוח ירוד, הפרעות נפש, אפילפסיה ומתח. CBD מאזן את השפעותיו הפסיכואקטיביות של הTHC.
אלו הם מולקולות אורגניות הנמצאות בריכוזים שונים בצמח ויחסיהם משתנים בין זנים שונים. הטרפנים אחראיים על מאפייני הטעם והריח של הקנאביס ומיוחסות להם השפעות התורמות להשפעת הקנאביס.

הזמנות, מגוון ומלאי

בוודאי! למשלוח עד הבית לחצו כאן.

באזור “סניפים ומלאי” שבאתר או פשוט לחצו כאן

ייעוץ רוקחי

תלוי. כמו כל חומר תרופתי בעל השפעה על גוף האדם, גם לקנאביס עלולות להיות תופעות לוואי כמו : יובש בפה, אדמומיות בעיניים, הופעת חרדה, איבוד שיווי משקל ועוד תסמינים שונים. כדי להתייעץ עם רופא או רוקח כדי לקבל המלצות למזער תופעות לוואי.
כיום קיימים מחקרים המראים כי הקנאביס מראה יחסי גומלין עם תרופות אחרות ויש להתייחס לכך ברצינות במיוחד במטופלים מורכבים הצורכים תרופות רבות ובמקרים בהם נדרש איזון תרופתי ומעקב הדוק. מומלץ להתייעץ עם רופא או רוקח בכל הקשור לקנאביס ויחסי גומלין עם תרופות.

קאנביס וחוק

לפי הוראות החוק אין לנהוג כאשר נמצאים תחת השפעה של קנאביס.
צריכה בשמן ניתנת בכל מקום ובכל עת. אידוי ניתן בכל מקום ובכל עת ובתנאי שהמקום מאוורר וללא נוכחות אדם אחר וכי התקבל לכך אישור מהמחזיק בנכס. עישון קנאביס מותר אך ורק בכתובת המופיעה ברשיון השימוש שהתקבל מהיק”ר.

לא מצאת תשובה לשאלה שלך?

בצד השני של הקו מחכה לך ייעוץ מקצועי אישי ודיסקרטי ללא עלות!